Gendor Çift Kanat Fotoselli Kayar Kapılar

AĞIR HİZMET İÇİN SAĞLAMLIK

GENDOR Fotoselli kapılar profesyonel kullanım özelliğine sahiptir. Bütün parçaların tasarım ve imalatı yüksek emniyet katsayıları ile yapılmıştır.

SORUNSUZ ÇALIŞMA

GENDOR Fotoselli kapılar ağır çalışma koşullarında dahi sorunsuz çalışmak üzere üretilmektedir.

KOLAY SİPARİŞ-HIZLI TESLİM

GENDOR Fotoselli kapılar istediğiniz boyut ve özelliklerde en kısa zamanda imal edilerek montaj ve uygulamaya hazır bir şekilde teslim edilir.

KOLAY MONTAJ

GENDOR Fotoselli kapıların tasarımında montaj ve uygulama işçiliğini en aza indirecek detaylar düşünülmüştür.

TEKNİK DESTEK

GENDOR Fotoselli kapılar tamamen yerli tasarım ve üretim ürünü olduğu için teknik destek ve yedek parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmaz.

GENDOR Fotoselli kapı mekanizmaları, alışveriş mekanları, mağazalar, hastane ve diğer sağlık kuruluşları, apartman girişleri, kamu kurumları, fabrika binaları, eğlence mekanları, ofisler, oteller, showroomlar, restoranlar, gıda imalathaneleri, eğitim kurumları, laboratuvarlar, gibi mekanlarda, kapının el değmeden ve hızla açılıp kapanmasını sağlar. Giriş-çıkışlarda konfor, ergonomi, hijyen ve yüksek geçiş hızı sağlanır. Mekanların ısıtma-soğutma sistemlerinin kayıplarını azaltır. Kontrollü geçiş otomasyonu ile yetki derecelerine göre geçiş temin eder. El değmeden açılır-kapanır, hijyeniktir. Valiz, koli, alışveriş arabası, sedye, gibi elle taşınan nesnelerle kapıdan geçişte güvenlik, konfor ve hız sağlar.

  • Sessiz çalışma ve uzun ömür.
  • Estetik ve modern görünüş.
  • Digital panel ve emniyet fotoseli standart donanımdır
  • Açılma ve kapanma hızları, açık kalma süresi gibi parametrelerin digital panel ile kolaylıkla ayarlanabilmesi
  • Özel kaplamalı taşıyıcı ray.
  • Fail-safe elektromekanik kilit seçeneği
  • Her taşıyıcı arabada 3 adet ağır hizmet tipi makara
  • Kumanda sistemi uzun arge çalışmaları sonucunda yerli mühendislik ürünü olarak geliştirilmiştir.Otomasyon ünitesi firmamız elektronik biliminde üretilmekte ve kendi geliştirdiğimiz yazılımlar yüklenmektedir.